Image ALT

Jedinečně. V centru. Ve Zlíně.

Bydlete na nejlepší adrese ve městě.

SADOVÁ
REZIDENCE

Rezidence Sadová je jedinečné moderní bydlení v samém srdci Zlína. Výjimečné místo přímo u revitalizovaného parku Komenského spojuje všechny výhody centra města s pohodlím klidné ulice plné vzrostlých stromů. Velkorysé a promyšlené architektonické pojetí domu a všech bytů s dispozicemi od 1+kk do 4+kk navazuje na to nejlepší ze zdejší funkcionalistické tradice. Velká okna s výhledy, terasy či balkony, vysoký standard společných prostor nebo komfortní parkování přímo v areálu, to vše dělá z Rezidence Sadová unikátní příležitost bydlet v centru Zlína.

Velká okna s výhledy, terasy či balkony, vysoký standard společných prostor nebo komfortní parkování přímo v areálu, to vše dělá z Rezidence Sadová unikátní příležitost bydlet v centru Zlína.

NABÍDKA BYTŮ

Rezidence Sadová je nový moderní bytový dům, který vzniká kompletní přestavbou stávajícího domu v zástavbě ulice Sadová. Jeho dvě části vzájemně propojené do tvaru písmene T nabídnou celkem 50 bytů, z toho šest mezonetových, a to o dispozicích od 1+kk do 4+kk.

Image
ULIČNÍ ČÁST

Uliční část rezidence Sadová nabídne jižně orientované byty, které představují stylové městské bydlení s výhledy do klidné ulice se stromořadím.

Image
ČÁST DO VNITROBLOKU

Druhá část domu s orientací na východ a západ je situována do prostorného vnitrobloku, poskytuje tak obyvatelům více soukromí a výhledy do okolí.

PROČ BYDLET V REZIDENCI SADOVÁ

global.live.boxes.1.alt

Nejlepší adresa ve Zlíně

V samém centru, a přitom v klidu tiché ulice ústící přímo do zeleného parku – lepší polohu pro bydlení ve městě byste těžko našli. Z Rezidence Sadová ve stejnojmenné ulici v srdci Zlína máte doslova na dosah školy, školky, univerzitu, nákupy i kulturu.

Za necelých pět minut chůze jste na náměstí Míru a ještě blíž to máte do nově zrekonstruovaného parku Komenského, který nabízí možnost relaxace i hřiště a zábavu pro děti.

global.live.boxes.2.alt

Kvalitní nadčasová architektura

Výjimečné místo si zaslouží kvalitní architekturu. Rezidence Sadová vzniká do detailu promyšlenou přestavbou stávajícího domu, citlivě navazující na zlínský funkcionalismus: uliční část prochází kompletní proměnou, celý dvorní trakt je budován od základů znovu.

Nový moderní a zároveň nadčasový dům tak nejen přirozeně doplní a oživí své okolí, ale poskytne také veškerý komfort, bezpečí a soukromí svým obyvatelům. Nadstandardní je i možnost parkování v areálu rezidence. Návrh je dílem architekta Pavla Hanulíka z renomované zlínské společnosti Formica.

global.live.boxes.3.alt

Dobré místo pro život

Prosperující a progresivní město s moderní univerzitou, přirozené obchodní, kulturní a průmyslové centrum východní Moravy, ale také architektonicky unikátní město plné zeleně, s výjimečným počtem škol a širokou nabídkou kulturního, společenského i sportovního vyžití.

Zlín je zkrátka dost velký na to, abyste v něm měli k dispozici vše, co potřebujete, a zároveň tak akorát malý na to, aby se v něm vám i vašim dětem dobře a bezpečně žilo.

global.live.boxes.4.alt

Rodinná společnost s tradicí

Zárukou kvalitního projektu, který potřeby a pohodlí obyvatel domu a jeho okolí klade na první místo, je také rodinná developerská společnost SMO Holding a její dceřiná společnost SMO Střížkov s.r.o.

Rodinná firma působící od roku 1991 se výstavbou bydlení zabývá více než 20 let a v širším centru Zlína realizovala již sedm úspěšných projektů. Na velké části z těchto architektonicky i funkčně oceňovaných staveb spolupracovala s renomovanými zlínskými architekty a stavebními inženýry ze společnosti Formica, kteří stojí také za Rezidencí Sadová.

Benefity projektu

PRIVÁTNÍ PARKOVÁNÍ V AREÁLU

Pro obyvatele domu je parkování zajištěno přímo v areálu rezidence.

SKVĚLÁ OBČANSKÁ VYBAVENOST

Školy, nákupy, úřady i kultura. Ze Sadové jste kdekoli za pár minut pěšky.

BLÍZKOST ZELENĚ

Klidná ulice plná vzrostlých stromů ústí přímo do parku Komenského.

TERASY A BALKONY S VÝHLEDY

Ve většině bytů si můžete užívat výhledy z vlastní terasy nebo balkonu.

MODERNÍ A PROMYŠLENÝ PROJEKT

Všechny byty nabízejí dostatek světla a prostoru i účelně řešené dispozice.

INTERIÉROVÝ DESIGNÉR

Návrh interiéru s možností zajištění realizace, kompletní návrh kuchyně za zvýhodněných podmínek.

UNIKÁTNÍ NABÍDKA V TÉTO LOKALITĚ

Rezidence Sadová je výjimečná šance pořídit si bydlení v samém centru Zlína.

DOBRÁ INVESTICE DO BUDOUCNA

Kvalitní a moderní bydlení v centru progresivního Zlína je skvělou investiční příležitostí.

Místo v samém srdci Zlína

Školy, školky, univerzita, úřady, ale i obchody, restaurace, kultura nebo zábava doslova na dosah. Když bydlíte v rezidenci Sadová, máte všechny výhody města jen pár kroků od domova.

Co je nového

KONTAKTUJTE NÁS

Zajímá vás více? Zanechte nám svůj kontakt a my se vám co nejdříve ozveme. Můžete nás kontaktovat také přímo.

Povinné
Povinné
Povinné

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Contact ALT
Mgr. Eva Mlčková
Contact ALT
Ing. Jan Baran
SMO Holding a.s.